Maç sonu gerginlik: Vincenzo Montella, Mario Balotelli'nin üzerine yürüdü

Maç sonu gerginlik: Vincenzo Montella, Mario Balotelli'nin üzerine yürüdü

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella ile Adana Demirsporlu futbolcu Mario Balotelli arasında, Ümraniyespor karşılaşması sonrası tartışma yaşandı. Montella, maçın ardından Balotelli ile yaşadığı tartışmaya ilişkin, "Kendisine olan beklentilerimiz daha büyük. O yüzden bunu ilettim kendisine. Tabii orada adrenalin bazen başka şeyler de söyletiyor. Ama benim için orada bitmiştir yani bu olay" dedi.

dHGVGJYYYEWcUsqA2SgWzw.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 4’üncü haftasında Adana Demirspor, sahasında Ümraniyespor’u 1-0 mağlup etti.
ccTs5pzVP0uK3xCWIfc14Q.jpg

Hakem Kadir Sağlam'ın bitiş düdüğünü çalmasının ardından Adana Demirsporlu oyuncular galibiyeti kutladı. Bu sırada teknik direktör Montella ile oyuncu Mario Balotelli arasında tartışma çıktı.
eOSFsHrNOkqMpVLEf4Ltyw.jpg

Balotelli'nin üzerine yürüyen Montella'yı teknik heyet sakinleştirmeye çalıştı. İkili arasında tartışma sürerken Asbaşkan Metin Korkmaz, Balotelli'yi soyunma odasına götürdü. Futbolcular da Montella'yı uzaklaştırdı.
lJFccN3P-EOK8s5uanR-uA.jpg

Daha sonra Montella, taraftarlara üçlü çektirdi, oyuncularla birlikte galibiyeti kutladı.
nmFlSZcuw0iwF4pWSbGWSQ.jpg

Montella, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, büyük takımların bu tür maçları da kazanmak zorunda olduğunu, galibiyetten mutluluk duyduğunu söyledi.
AaKV-p_Nr0CxxnzC8cLFtQ.jpg

Maçın zor geçeceğini önceden gördüğünü ifade eden Montella, şunları dile getirdi: "Kompakt oynayan ve iyi defans yapan ve iyi baskı yapan bir takıma karşı oynayacağımızı da biliyorduk. Aslında çok iyi başladığımız bir maç olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü sonrasında hemen golü bulduk. Sonrasında tabii biraz böyle yani kendimizi geri çektik gibi ama takımın birlikteliği bizim için çok önemliydi. Sonuna kadar gösterdikleri beraber mücadele için de gerçekten tebrik etmek istiyorum çocuklarımızı."
TlkD4qvvO0-SaxcyU-VFCA.jpg

Montella, maç sonu Balotelli ile yaşadığı tartışmanın hatırlatılması üzerine, "Kendisine olan beklentilerimiz daha büyük. O yüzden bunu ilettim kendisine. Tabii orada adrenalin bazen başka şeyler de söyletiyor. Ama benim için orada bitmiştir yani bu olay." diye cevap verdi.
3B7Dq7iUKk-XiLoJXINyhg.jpg

s54xuj57IkKs5vKlHxGMnA.jpg

9cuNoDkLAUKDvdfOtl8hlg.jpg

r9tpJMX_Gka9M5WvwJAHcQ.jpg

oQTZF85-g0SrrFTOY5HN4w.jpg

33c4nB_63kCjThKNTqmkfw.jpg

khLT8XQZOEuHuZKpUVCxBg.jpg

BQbX7Mh3ik-0XlML7KdrfA.jpg

9vjZxs1ChkC1eEi6DubDSQ.jpg

tSIgOmgX-E2ENwSsTn9x8Q.jpg

963P2c5w10u5WSBSNeL-RQ.jpg

D7vDaP6tAEqNjD9jR3vECg.jpg
 
Üst Alt